Мови:

Цей сайт створений на основі даних Вікімапії. Вікімапія є відкритим спільним картографічним проектом, який наповнюють добровольці з усього світу. Він містить інформацію про 29220437 об'єктів, кількість яких постійно збільшується. Дізнайтеся більше про Вікімапію та сітігіди.

Останні коментарі міста Полтава:

 • «Нова Пошта», відділення № 29, nn235nn написав 10 місяців тому:
  Адреса на сайті НП - вул. Ніколи Сакко, 18а
 • Амбулаторія сімейної медицини № 3, nn235nn написав 1 рік тому:
  у пошти теж № 74
 • Полтавська дитяча художня школа, nn235nn написав 1 рік тому:
  Довідково. До школи зараховуються діти віком: До підготовчої групи — 9 років; До 1 класу — 10-11 років; До 2 класу — 12-13 років. Термін навчання в школі: підготовча група; 6 класів, які є початковою художньою освітою; до 7 класу учні відбираються на конкурсній основі за високими показниками в навчанні у попередні роки. Він є профорієнтаційним для продовження навчання за відповідними спеціальностями у вищих навчальних закладах. Навчальний рік у школі починається 1 вересня. Комплектування груп здійснюється у період з 1 по 15 вересня, який вважається робочим часом викладача. Заняття в школі проводяться у дві зміни: з 8:00 до 11:15 та з 15:00 до 18:15 з перервою між другим і третім уроками 15 хвилин.
 • Пам’ятник М. Ф. Ватутіну, masson написав 2 років тому:
  У вересні 1920 року червоноармієць Ватутін воював проти залишків Української Повстанської Армії Нестора Махно. В 1920-21 році боровся проти українських повстанців на Полтавщині. З 1921 року - член партії більшовиків. В 1939 році командує Українським фронтом при вторгненні в Польщу, за що отримав Орден Леніна.
 • Магазин "Гурман", Ирина (гість) написав 3 років тому:
  В магазине "Гурман Центр", который расположен по адресу: Полтава, ул. Октябрьская, 29/15, постоянная текучка кадров... Так и будет если людей, которые там работают, обманывать. Уволилась,но ни уже почти как месяц не могут отдать мне заработанные мною деньги.. Одна у них отговорка - "нет выручки" и точка. Это где, в ГУРМАНЕ нет выручки???? Да у них цены в три разы дороже чем в других магазинах, выручка каждый день БОЛЬШАЯ... простой развод людей на деньги... Для них их работники это БЕСПЛАТНАЯ РАБОЧАЯ СИЛА. Очень хотелось, что бы комментарий не остался без рассмотрения...
 • вул. Cоборності, 37, Viflyantsev написав 3 років тому:
  Дякую, denisfes, за уточнення адреси!
 • НДЕКЦ при УМВС України в Полтавській області, Данилевський Іван Петрович (гість) написав 3 років тому:
  Полтавський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, пров. Рибальський, 8, м. Полтава, 36004, тел. 0532 517715, факс 0532 689400
 • Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М. В. Скліфосовського, Kateryna Onipko написав 3 років тому:
  Ще одна смерть яку хочуть приховати лікарі Полтавської обласної лікарні у відділені інтенсивної терапії та анастеозіології( це не лікарі ...(
 • Школа парашутистів (колишня), Олександр (гість) написав 3 років тому:
  Була там потаємна кімната. В парашутному класі на першому поверсі. Вхід через шафу
 • Церква Вознесіння Господнього, nn235nn написав 4 років тому:
  Назва інша, а адреса та ж - http://poltavahistory.inf.ua/hisp_u_68.html
 • Церква Пресвятої Трійці, Alik Swiss написав 4 років тому:
  Невелика Церква за адміністративно-териториальною межою Полтави.
 • Кулиничі, valeravor написав 4 років тому:
  Кулиничи классная фирма. Я Кудрявцев Валера из Полтавы. Я вор. Моя мама Ирина Кудрявцева работает в Кулиничах, в Полтаве на Браилках в районе рынка. Ей очень нравится, что у нее сын вор. Я обворовал семью своей бывшей девушки. Я вынес из их дома золотые украшения, электроинструмент и еще много чего, что можно было продать. Так же, не единожды, я воровал деньги из их кошельков и сидел на шее своей девушки. Потом она меня выгнала. До сих пор я не вернул этой семье ни копейки. Поэтому эта информация появилась в интернете. Более полную информацию обо мне можно найти на сайте http://valera-vor.blogspot.com Мое признание в воровстве на этом видео https://www.youtube.com/watch?v=YD6reG2KGSY
 • Пам'ятник Т. Г. Шевченку, Viflyantsev написав 4 років тому:
  Із тих пам'ятників, встановлених Кобзареві, які мені доводилося бачити, цей є найбільш цікавим і ориґінальним.
 • Магазин "Коровай", Viflyantsev написав 4 років тому:
  Булки, скажу вам, які тут продають, пухкі та духмяні.
 • вул. Верховинця, ver_ira написав 5 років тому:
  Ву́лиця Василя́ Верхови́нця — одна з найстаріших вулиць Полтави, розташована у Ленінському районі міста. Спускається від Художньої вулиці до Панянки. Прилучаються провулки Коперника, Степовика і Ломаний. Колишні назви — Різницька Гора, Гора Марата. Узвіз Різницька Гора був прокладений у XVIII — на початку XIX століття від східної частини Полтавської фортеці до заплави Ворскли. Вважаюється, що первісна назва походить від розташованої тут у XVIII столітті скотобійні (тобто різниці) та м'ясних торговельних рядів. Пізніше, на початку XX століття, вулиця отримала назву Гора Марата на честь французького революціонера-якобінця Жана-Поля Марата. З 1909 року на Горі Марата, 19, в будинку батьків своєї дружини Євдокії Іванівни Долі мешкав видатний український композитор, диригент і хореограф, перший теоретик українського народного танцю Василь Миколайович Верховинець. Цікавий історичний факт: висаджувати півонії коло будинку подружжя Верховинців допомагала славетна українська акторка Марія Заньковецька[1]. У 1980 році на честь В. М. Верховинця вулиця названа вулицею Верховинця. Вулиця Верховинця — одна з небагатьох старих вулиць міста, яка зберегла крутий рельєф, мальовничу садибну забудову, бруківку, що дає можливість уявити характер історичної забудови Полтави у XIX столітті.
 • Полтавський базовий медичний коледж, Татьяна (гість) написав 5 років тому:
  чи є підготовчі курси? якщо є,то коли?
 • вул. Шведська Могила, vatt3 написав 6 років тому:
  вул. Шведська Могила (Полтава) проходить по заповіднику "Поле полтавської битви", веде до музею, Самсонівської церкви, братської могили, Ротонди тощо.
 • вул. Петра Юрченка, 21/9, Hornisse (гість) написав 6 років тому:
  Скажите, а дом этот, он ведь довоенной постройки?
 • Адміністративний корпус обсерваторії, Халепа С.Я. (гість) написав 6 років тому:
  Особняк Г.Г. Мясоєдова на 200мм далі в обсерваторію, поряд могила художника.
 • вул. Петра Юрченка, 21/9, Игорь (гість) написав 6 років тому:
  В этом дворе прошла моя юность. Дом большой тут когда то жизнь кипела. Отсюда в ноябре 1989 я в армию ушол. 20 лет небыл. Приезжал в апреле 2012 словно на другую планету попал . А на военный городок вообще смотреть больно, все по херили.